BANESË ME QIRA LAGJJA E MUHAXHERËVE

Me marreveshje
Me qira

1702

ID

Pershkrimi

Ofrohet banesë me qira në lagjen e Muhaxherëve, në objektin Trio, objekt ky i ndërtuar nga kompania e ndërtimit Trio Construction, me standarde të larta ndërtimi, dritare me 3 xhama, 2 ashensorë, hapësira të përbashkëta dhe gjelbrim.
Banesa ështe tërësisht e renovuar dhe e mobiluar me mobilje moderne, ka gjithsej 96m2 sipërfaqe, ngrohje qëndrore me rrymë dhe orientim Perëndim.
Banesa gjendet në katin e gjashtë dhe ka këtë renditje:
Sallon,
Kuzhinë me tryezari,
Dy dhoma gjumi,
Banjo,
Toilet,
Depo,
Ballkon.

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1702
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime