BANESË ME QIRA MUHARREM FEJZA

Me marreveshje
Me qira

1623

ID

Pershkrimi

Ofrohet banesa me qira në rrugën Muharrem Fejza afër SuperVives 24h.
Banesa poedon një hapsirë prej 90m2 ndodhet në katin e 2-të dhe ka këtë rënditje:
Sallon me kuzhinë,
Dy dhoma gjumi,
Koridor,
Dy banjo,
Ballkon.

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1623
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime