BANESË ME QIRA PRISHTINA E RE

Me marreveshje
Me qira

1639

ID

Pershkrimi

Ofrohet banesa për qira tek Prishtina e në rrugën “Holger Petersen”, ndërtim i Condor SH.P.K., kompleksi “Dora”.
Banesa ka një sipërfaqe prej 110m².
Banesa është e renditur në këtë mënyrë:
Qëndrimin ditor bashkë me kuzhinë dhe tryezari,
Tre dhoma të gjumit,
Një banjo,
Një tualet,
Një ballkon.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Ka lokacion tejet të përshtatshëm, e pozicionuar në një zonë që ofron kushte të mira banimi, afër çdo shërbimi të nevojshëm për klientë.

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1639
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime