BANESË ME QIRA PRISHTINA E RE

Me marreveshje
Me qira

1650

ID

Pershkrimi

Ofrohet banesa me qira në lagjen Prishtina e re në Kompleksin “Melia”,një kompleks banesor me një dizajn modern që ofron banim të cilësisë së lartë.
Qasja e shpejtë në të gjitha pjesët e qytetit, afërsia me qendrat e mëdha tregtare, si dhe lehtësia e qasjes në autostradë e bëjnë këtë zonë të qytetit shumë tërheqëse për banim.
Banesa gjendet në katin e 10-të me dy ashensorë funksional , si dhe posedon :
Sallon me kuzhinë,
Tre dhoma gjumi,
Banjo,
Ballkon,
Depo,
Parking nëntokësore.

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1650
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime