BANESË ME QIRA PRISHTINA E RE

Me marreveshje
Me qira

1487

ID

Pershkrimi

Ofrohet me qira banesa me sipërfaqe 95m².
Kati 6-të,me lokacion në Prishtina e Re,nga ndërtuesi Hill Residence.
Me orientim nga lindja dhe perëndimi.
Banesa ka këtë renditje:
Qëndrim ditor,
Kuzhinë,
Dy dhoma gjumi,
Një banjo,
Dy terrasa dhe një depo.
Gjithashtu banesa posedon parking të mjaftueshëm për banorët.

Qmimi i diskutueshem

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1487
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime