BANESË ME QIRA RRUGA B

Me marreveshje
Me qira

1621

ID

Pershkrimi

Ofrohet banesa me qira në Rrugën B, Rr.”Jakov Xoxa” e ndertuar nga “Urban Living 2”.
Ndodhet në katin e 8-të dhe ka një sipërfaqe prej 102m².
Ka këtë rënditje:
Qëndrim ditor me kuzhinë,
Dy dhoma gjumi,
Dy banjo,
Wc,
Depo,
Terasë.
Parking.

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1621
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime