BANESË ME QIRA RRUGA C

Me marreveshje
Me qira

1636

ID

Pershkrimi

Ofrohet me qira banesa në rrugën C, ndërtim i KaWa group.
Banesa ndodhët në katin i 2-te.

Jetesë luksoze në një objekt të qetë larg zhurmës por me qasje të shpejt në Rrugën b dhe në rrugë alternative qe lidhin me qendrën,
në objekt ndodhet supermarketi, në afërsi ofrohen shumë shërbime si restorante, barnatore, frutari, linja të trafikut urban etj, të cilat e lehtësojn jetesën.
Banesa është dizajnuar dhe mobiluar me një stil të veqant dhe modern në të gjithë ambientin që përfshinë 78 m² banim të shpërndara në;

Qendrim ditorë
Kuzhinë
2 dhoma gjumi
Banjo & WC
Terase
Posedon dhe garazhë ( 50€ )

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1636
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime