BANESË ME QIRA RRUGA C

Me marreveshje
Me qira

1535

ID

Pershkrimi

Ofrohet për qira banesa në rrugën C, ndërtim i KaWa group.
Me qasje të shpejt në Rrugën B dhe në rrugë alternative qe lidhin me qendrën,në objekt ndodhet supermarketi,në afërsi ofrohen shumë shërbime si restorante,barnatore,frutari,linja të trafikut urban etj, të cilat e lehtësojnë jetesën.
Banesa është dizajnuar dhe mobiluar me një stil të veqant dhe modern në të gjithë ambientin që përfshinë 78 m² banim të shpërndara në;
Qendrim ditorë,
Kuzhinë,
Dy dhoma gjumi,
Banjo & WC,
Terase,
Posedon dhe garazhë.

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1535
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime