BANESË ME QIRA TE QAFA

Me marreveshje
Me qira

1563

ID

Pershkrimi

Ofrohet banesa me qira tek Qafa,me saktesisht te IP PETROL.
Banesa posedon një sipërfaqe 110 m2 dhe ka këtë rënditje:
Sallon,
Kuzhine,
Tre dhoma gjumi,
Koridor,
Dy banjo,
Dy terrasa,
Shapjz.
Çmimi i diskutueshëm

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1563
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime