BANESË ME QIRA ULPIANË

Me marreveshje
Me qira

1596

ID

Pershkrimi

Ofrohet banesa me qira në Ulpiane përball shkollës Hasan Prishtina
Banesa posedon një sipërfaqe prej 70m2 ndodhët në katin e tretë dhe ka këtë rënditje:
Sallon me kuzhinë,
Dy dhoma gjumi,
Koridor,
Banjo,
Ballkon.
Çmimi 500 euro + depoziti
Lokacioni i baneses është shumë i përshtatshëm për banim me një ambient të qetë.
E lirë për banim prej 01 dhjetorit.

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1596
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime