BANESË ME QIRA VETERNIK

Me marreveshje
Me qira

1633

ID

Pershkrimi

Ofrohet banesa me qira në rrugën “Behar Begolli”në kompleksin “Linda Premium Residence.
Banesa posedon një sipërfaqe prej 109m2 ,ndodhët në katin e 6-të dhe ka këtë rënditje:
Sallon me kuzhine,
Tre dhoma gjumi,
Koridor,
Banjo,
Wc,
Ballkon,
Garazhe.

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1633
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime