BANESË ME QIRA VETERNIK

Me marreveshje
Me qira

1655

ID

Pershkrimi

Ofrohet për qira Banesë/Penthouse – Duplex me sipërfaqe 282m2 hapësirë për banim dhe hapësirë terase 90m2 , me lokacion në Veternik, në kompleksin Prime City.
Ka orientim të mirë nga tri anë dhe ka këtë rënditje të brendshme:kati i parë ka qëndrimin ditor me një hapësirë tejet të madhe, kuzhinën, si dhe nje banjo, ndërsa kati i dytë i banesës ka katër dhoma të gjumit, dy banjo, dhe koridor.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Ndërtesa posedon edhe ashensor dhe garazh.
Gjendet në një lagje e cila është në ndërtim e sipër, me pozitë gjeografike të tillë që mundëson pamje të hapur nga i gjithë qyteti, në një zonë të qetë e tejet të përshtatshme për banim.

E preferuar edhe për zyre.

Çmimi 1250euro + Depoziti

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1655
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime