BANESË NË SHITJE ARBËRI

Me marreveshje
Për shitje

1478

ID

120 m2

Madhesia

Pershkrimi

 

Ofrohet për shitje banesa e mobiluar Arbëri (Dragodan)mbrapa Minimax, ngjitur me parkingun e tij.
Banesa është në katin e 3-të dhe ka sipërfaqe 120 m²,me pamje nga Jugu-Lindja dhe Perendimi,Investitor Berisha Group.
Objekti ka vetëm 5 kate dhe ndërtim cilësor e modern,vetëm 3 banesa në kat,pozitë të mirë banimi dhe të qetë.
Banesa ka këtë rënditje:
Dhome dite,
Kuzhinë me tryezari,
Tre dhoma gjumi,
Koridor,
Banjo,
Wc,
Depo,
Terasë.

Qmimi i diskutueshem

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1478
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje
 • Siperfaqja 120 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime