BANESË NË SHITJE ARBËRI

Me marreveshje
Për shitje

1542

ID

Pershkrimi

Ofrohet banesa për shitje e cila ndodhet në Arbëri.
Në katin e 2-të me një sipërfaqe prej 94m2 me një organizim dhe hapesirë shumë të përshtatshëm për jetesë.
Ndërtuesi është kompania “BUTRINTI GROUP” kompani e specializur për ndertim dhe projektim,me një cilësi dhe arkitekturë të përsosur.
Banesa posedon këtë hapesirë dhe ndarje:
Qëndrimi ditorë,
Kuzhina,
Dy dhoma gjumi
Koridor,
Shpajz,
Banjo,
Tualet,
Ballkon.
Kontrata bëhët te noteri.
Objekti është në finalizim.

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1542
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime