BANESË NË SHITJE ARBËRI

Me marreveshje
Për shitje

1552

ID

Pershkrimi

Banesa në dispozicion për shitje në Arbëri,tek Kompleksi Berisha Company.
Gjendet në katin e 3-të me sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 60m².
Banesat janë të përbëra nga:
Qëndrimi ditor me kuzhinë,
Një dhomë gjumi,
Një banjo,
Një terasë.
Kanë vendodhje të përsosur, në një nga zonat më të dëshirueshme për klientët.
Këto prona shiten pa mobilje dhe kontrata bëhet te noteri.
Janë punuar me materialet më cilësore në treg dhe me kujdes maksimal deri në detajin më të vogël.
Banorët në këtë lagje kanë qasje në objekte të shumta arsimore dhe shëndetësore (shkolla, kopshte, banka, farmaci dhe klinika).
Një avantazh shtesë është pamja e bukur, e ndritshme dhe me diell brenda hapësirës.
Objekti banesor posedon ashensor funksional.
Sistemin e ngrohjes e kanë me energji elektrike.

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1552
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime