BANESË NË SHITJE ARBËRI

Me marreveshje
Për shitje

1580

ID

Pershkrimi

Ofrohet për #shitje banesa në lagjen Arbëria (ish Dragodan),në kompleksin e ndërtuar nga kompania “Redoni”, në një lokacion të preferuar të qytetit, që ofron një jetesë të përkryer në qytetin e Prishtinës.
Banesa ofron një pamje të hapur të qytetit të Prishtinës, duke ju mundësuar të shijoni dritën natyrale dhe pamjen e mrekullueshme çdo ditë.
Banesa ka një sipërfaqe të brendshme prej 101.46m2, duke ju ofruar mjaft hapësirë për të jetuar, ka ngrohje qëndrore me termokos si dhe posedon edhe kondicioner.
Eshtë e orientuar në JugLindje – Perëndim, duke ju mundësuar të keni dritë natyrale gjatë gjithë ditës.
Banesa ka këtë renditje: Qëndrim ditor, Kuzhinë, 2 Dhoma gjumi, 1 Banjo, 1 Wc dhe 2 terrasa.
Kompleksi është i mbikqyrur me kamera dhe posedon ashensor dhe interfon.

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1580
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime