BANESË NË SHITJE BREGU I DIELLIT

Me marreveshje
Për shitje

1657

ID

Pershkrimi

Ofrohet banesa për shitje në Bregun e Diellit
Mundësinë e mire per blerjen e një apartamenti të ri në një nga lagjet më të kërkuara të qytetit, tek banesat e kuqe në Bregun e diellit.
Ky apartamentë ndodhet në katin e 3 të ndërtesave të vjetra të qytetit.
Të izoluara me mure të plota dhe me sistem akustik.
– Apartamenti ofron një ambient komodë dhe funksional për banim.
Salloni me kuzhinë është një hapësirë e mmjaftueshme dhe e ndriçuar, e cila ju ofron shumë mundësi për organizimin e mobiljeve dhe dekorimit të brendshëm.
Hapësira e jashtme ju lejon të shijoni ajrin e freskët dhe pamjet e jashtme në çdo kohë të dites.
– Apartamenti është funksional dhe komodë me mobile të bukura dhe hapsirë e shfrytzuar mire.
– Gjithashtu me materiale kualitative tek dyshemetë, muret dhe tavanet.
– Detalet rreth apartamentit:
– Lokacioni: Bregu i Diellit
– Rruga: Hyzri Talla
– Kompleksi: Ndërtime të vjetra të qytetit
– Sipërfaqe: 75m2
– Mobilimi: Me mobile
– Hapësirat: ♦Sallon me kuzhinë, Dy dhoma te gjumit, Tualet♦
– Nxemja: Termokos
– Dokumentacioni: Noteriale (Fletë poseduese)

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

 

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1657
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime