BANESË NË SHITJE BREGU I DIELLIT

Me marreveshje
Për shitje

1686

ID

Pershkrimi

Ofrohet për shitje banesa 135m²,Kati III, në Lagjen Bregu i Diellit pranë ambulantes apo shkolles fillore “Ismail Qemali”,banesa është e renovuar dhe e mobiluare me shumë shije ,gjindet në një pozicion shumë të përshtatshëm banimi,pranë rrugës kryesore,banesa ka pamje para dhe mbrapa objektit
Banesa ka këtë rënditje:
-Dhoma e dites,
-Kuzhinë,
-Tre dhoma gjumi,
-Dy banjo,
-Wc,
-Dy ballkone,
-Depo,
-Dy garderoba,
Hapesirë parkimi për veture,
Ngrohje qendrore termokos,

Çmimi 1530euro për m2

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1686
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime