BANESË NË SHITJE BREGU I DIELLIT

Me marreveshje
Për shitje

1689

ID

Pershkrimi

Ofrohet për shitje Banesa (Penthouse) në afersi të Royal Mall.
Banesa ka një siperfaqe 257m2 hapesirë të brendshme 167m2 dhe terasa 90m2 ndodhet në katin e 7-të dhe ka këtë rënditje:
-Sallon & Kuzhine & Tryezari,
-Master Badroom (Dhome gjumi me tualet)
-Koridor,
-Dy dhoma te gjumit,
-Banjo/WC,
-Terase.

Banesa është e gatshme me te gjitha elementet, me mobile te reja dhe e dizajnuar me nje përpikshmëri të lartë nga arkitektet.

Kontrata bëhet tek noteri.

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1689
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime