BANESË NË SHITJE BREGU I DIELLIT

Me marreveshje
Për shitje

89.4

ID

Pershkrimi

Ofrohet për #SHITJE banesa #EKSKLUZIVE me sipërfaqe 89.4m2
Banesa ndodhet në katin e 1-të në kompleksin #VELLEZRITASLLANI (VA Residence 1) Në Bregun e diellit.
Ky kompleks ka ndërtim cilësore dhe modern,pozitë të mirë për banim, banesa ka orientimin veri-lindje.
Banesa ka këtë rënditje:
Salloni me kuzhinë
Dy dhoma gjumi
Koridor
Banjo-WC
Depo
Ballkon
E gjitha e mobiluar.

 

Cmimi i diskutueshem

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • ID 89.4
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime