BANESË NË SHITJE BREGU I DIELLIT

Me marreveshje
Për shitje

1532

ID

Pershkrimi

Ofrohet banesa për shitje e cila ndodhet në Breg të Diellit.
Në katin e 3-të me një sipërfaqe prej 60m2 me një organizim dhe hapesirë shumë të përshtatshme për jetesë.
Ndërtuesi është kompania “Mega Building”
Banesa posedon këtë hapesirë dhe ndarje:
Qëndrimi ditorë,
Kuzhina,
Një dhomë gjumi
Koridor,
Banjo,
Ballkon.
Kontrata bëhët te noteri.

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1532
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime