BANESË NË SHITJE DARDANI

€97,000
Për shitje

1469

ID

57 m2

Madhesia

Pershkrimi

Shitet banesa në lagjen Dardania te Viva Fresh
Banesa ka një siperfaqe 57m2 ndodhet në katin e 5-të dhe ka këtë rendijte:
Dhoma e dites,
Kuzhina dhe trapezari,
Një dhomë gjumi,
Koridor,
Banjo,
Ballkon,
Depo,
Teras 70m2,
Me termokos
Pamjen e ka nga rruga kryesora
Banesa është me fletë poseduse përkthimi bëhet menjëherë

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1469
 • Cmimi €97,000
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje
 • Siperfaqja 57 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime