BANESË NË SHITJE DRAGODAN

€310 K
Për shitje

1579

ID

204 m2

Madhesia

Pershkrimi

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe 204m² me lokacion në Dragodan, afër kafes Proka, në kompleksin Tregtia.

Banesa ka orientim nga lindja dhe jugu me këtë rënditje të hapësirave të brendshme: qëndrim ditor, kuzhinë, katër dhoma të gjumit, dy depo, tre banjo dhe tre ballkona.

Sistemin e ngrohjes e ka me pompë termike,banesa poashtu ka dhe kondicioner.

Ndërtesa ka ashensor dhe hapësirë të mjaftueshme për vendparkim.

Banesa gjendet në një lokacion të qetë në afërsi të çdo shërbimi të nevojshëm për jetesë.

Kontrata bëhet te Avokati.

Në këtë çmim përfshihet dhe garazhda.

Çmimi 310.000euro

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1579
 • Cmimi €310 K
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje
 • Siperfaqja 204 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime