BANESË NË SHITJE DRAGODAN

€120,000
Për shitje

1472

ID

86.4 m2

Madhesia

Pershkrimi

Ofrohet për shitje banesa 86.4m2 në Dragodan
Banesa gjendet në kompleksin e ndërtuar nga Alb Dizajn,banesa ndodhet në katin dytë dhe ka këtë renditje:
Salloni me kuzhinë,
Dy dhoma gjumi,
Koridor,
Banjo,
Ballkon,
Wc,
Depo
Banesa ndodhet në një objekt me cilësi të lartë ndërtimi.
Kompleksi ofron vendparkim të mjaftueshëm, ashensorë dhe garazhë. .
Kontrata bëhët te noteri.

Qmimi 120.000€ në qmim përfshihet dhe garazhda

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1472
 • Cmimi €120,000
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje
 • Siperfaqja 86.4 m2
 • Etiketa Ekskluzive

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime