BANESË NË SHITJE EMSHIR

Me marreveshje
Për shitje

1577

ID

Pershkrimi

Ofrohet për shitje banesa e cila ndodhet në Emshir, në kompleksin ‘Ndërtesa 2’ i cili është duke u ndërtuar nga kompania ‘Fehi Capital’.
Banesa ka një siperfaqe 92.86m2 dhe ndodhet në katin e 7 si dhe ka këtë renditje:
-Dhoma e dites
-Dy dhoma gjumi
-Koridor
-Banjo
-Wc
-Depo
-Ballkon

Banesat në këtë objekt do të kenë : izolim termik dhe akustik, dritare me xhama 3 shtresor dhe 4 stinorë, sistem të ngrohjes me rrymë, etj.

Kompleksi pritet të jetë i gatshëm për banim mbrenda 10 Muajsh.

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1577
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime