BANESË NË SHITJE FERIZAJ

Me marreveshje
Për shitje

1378

ID

121 m2

Madhesia

3

Dhomat e gjumit

2

Banjo

Pershkrimi

Ofrohet banesa në shitje në qender të Ferizajit.
Banesa ndodhet në rrugen Gjon Serreçi ndertuesi është Bardhi Shpk banesa ka 121m2 ndodhet në katin e 10-të dhe ka pamjen nga qyteti.
Banesa posedon fleten poseduse përkthimi bëhët menjeherë
Banesa ka këtë rendtije:
Salloni me kuzhinë,
Tre dhoma gjumi,
Një dhome posedon banjon mbrenda
Banjo,
Wc,
Koridor,
Ballkon.

 

Qmimi i diskutushem

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Ferizaj
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1378
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje
 • Dhoma te gjumit 3
 • Banjo 2
 • Siperfaqja 121 m2
 • Koridore 1

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime