BANESË NË SHITJE FUSHË KOSOVË

Me marreveshje
Për shitje

1455

ID

89.59 m2

Madhesia

Pershkrimi

Ofrohet për #shitje banesa në kompleksin “Linda” nga Al-Trade në Fushë Kosovë.
Banesa ka sipërfaqe 89.594 m² e pozicionuar në katin e shtatë (VII) me orientim nga jug-perendimi.
Banesa ka këtë organizim:
Sallon me kuzhinë,
Dy dhoma gjumi,
Banjo dhe Wc,
Depo dhe terasë.
Infrastruktura moderne dhe hapësira e konsiderueshme e gjelbërimit e bënë të përshtatshme për secilën familje.

 

Qmimi i diskutueshem

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1455
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje
 • Siperfaqja 89.59 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime