BANESË NË SHITJE FUSHË KOSOVË

Me marreveshje
Për shitje

1556

ID

Pershkrimi

Ofrohet banesa për shitje në Fushë Kosovë tek Stacioni i Policisë.
Ndertues:”Fontana L SH.P.K” banesa ndodhet në katin e 7-të ka një siperfaqe 75m2 dhe ka këtë renditje:
Salloni me kuzhinë,
Një dhomë gjumi,
Koridor
Banjo,
Ballkon,
Kontrata bëhet te noteri.

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Fushe Kosove
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1556
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime