BANESË NË SHITJE LAGJJA E MUHAXHERËVE

Me marreveshje
Për shitje

1461

ID

97.74 m2

Madhesia

2

Dhomat e gjumit

Pershkrimi

Shitet banesa Super Luksoze në objektin PIKA Luxury & Green Apartments
Banesa është e pajisur me fletë poseduese dhe ka siperfaqe 97.74m2 në katin e 4-të me një pamje të bukur dhe të lirë.Banesa është moderne e mobiluar me një stilë të veçant me brendet botrore, banesa ndodhet në Lagjen e Muhaxhereve.
Banesa ka këtë renditje:
Salloni me kuzhinë,
Dy dhoma gjumi,
Koridor,
Banjo,
Wc,
Shpajz,
Dy terasa,
Banesa posedon dhe garazhden.

Qmimi i diskutueshem

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1461
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje
 • Dhoma te gjumit 2
 • Siperfaqja 97.74 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime