BANESË NË SHITJE LAGJJA E MUHAXHERËVE

Me marreveshje
Për shitje

1522

ID

Pershkrimi

Ofrohet banesa në shitje Rr.Isa Kastrati , Prishtinë.
Banesa ndodhet në katin e 9-të dhe ka sipërfaqe 84.7m2 ndërtues “Albing Residence”.
Orientimi nga Lindja.
Banesa posedonë 3 (Tre) ashensor dhe parking të mjaftueshëm.
Salloni dhe koridori do të jenë me lled magnetik.
Banesa ka këtë renditje:
Salloni me kuzhinë,
Dy dhoma gjumi,
Koridor,
Banjo,(Janë të punuara extra)
Wc,
Shpajz,
Ballkon.
Kontrata bëhet tek noteri.
Objekti është në finalizim.

Çmimi i diskutueshem

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1522
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime