BANESË NË SHITJE MATI-1

Me marreveshje
Për shitje

1697

ID

Pershkrimi

Ofrohet për shitje banesa në Kompleksin “Rukolli 6” në Mati 1
Kompleksi Rukolli 6 është duke u ndërtuar nga investitorët R&Rukolli , kompleksi është i përbërë nga 2 Lamela A dhe B, gjithashtu ka qasje të lehtë në Rrugën C.
Kompleksi plotëson të gjitha kushtet për banim si hapësira të përbashkëta, parking te mjaftueshëm dhe kënde të lojravë për fëmijë.

Banesa ka një siperfaqe 94m2 ndodhet në katin e 7-të dhe ka këtë rënditje;
-Qëndrimi ditor,
-Kuzhinë me tryezari,
-Dy dhoma gjumi,
-Koridor,
-Banjo,
-Wc,
-Depo,
-Ballkon,

Banesa pritet të jetë e gatshme për banim në muajin Maj.

Kontrata bëhet te Noteri.

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1697
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime