BANESË NË SHITJE MATI 1

Me marreveshje
Për shitje

1447

ID

Pershkrimi

 

Ofrohet banesa per shitje te Safari Group Mati 1 banesa posedon 75.73m2 dhe ka këtë rënditje.
Sallon,
Kuzhine,
Dy dhoma gjumi,
Banjo,
Ballkon,
Shpajz,
Garazh,
Depo.

 

Cmimi i diskutueshem

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1447
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime