BANESË NË SHITJE MATI 1

Me marreveshje
Për shitje

1483

ID

84.7 m2

Madhesia

Pershkrimi

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe 84.7m2 në Albing Residence, Rr”Isa Kastrati” Prishtinë (Te vorri i Ibrahim Rugoves)
Orientimi nga Lindja.
Banesa ndodhen në katin e 9-të Banesa posedonë 3 (Tre) ashensor dhe parking të mjaftueshëm.
Salloni dhe koridori do të jenë me lled magnetik.
Banesa ka këtë renditje:
Salloni me kuzhinë,
Dy dhoma gjumi,
Koridor,
Banjo,
Wc,
Shpajz,
Ballkon.

Kontrata bëhet direkt te noteri.
Banesa perfundon edhe 2 muaj.

Qmimi i diskutueshem

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1483
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje
 • Siperfaqja 84.7 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime