BANESË NË SHITJE MATI 1

Me marreveshje
Për shitje

1593

ID

Pershkrimi

Ofrohen për shitje 2 banesa me sipërfaqe 96m2 dhe 106.88m² , në adresën MATI 1
Kompleksi “Vera Residence”, është ndërtuar me standardet më të larta bashkëkohore qe posedon,
Hapësirë të mjaftueshme për banim, të shoqëruar me parking të jashtëm dhe brendshëm (depo).
Objekti pritet të përfundoj në qershor 2024.
Banesat ndodhen në katin e 6-të dhe katin e 7-të dhe kanë këtë renditje:
– Dhoma e dites,
– Kuzhinë,
– Tre dhoma gjumi,
– Banjo – wc
– Koridor,
– Ballkon,
– Ashensorë funksional
– Nxemje qendrore

Kontrata bëhet të Noteri

Çmimi Me marrvëshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1593
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime