BANESË NË SHITJE MATI 1

Me marreveshje
Për shitje

1386

ID

89.6 m2

Madhesia

2

Banjo

Pershkrimi

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe 89.60m2 në Mati 1 afër kodrines.
Banesa ndodhet në katin e 3-të dhe është në proces të ndertimit.Banesa posedonë dy ashensor dhe parking të mjaftueshëm,qasje të shpejtë në rrugën B.

Investitor ” Vllezerit Asllani ” SH.P.K
Rruga Bistrica ilire Mati 1, Prishtinë

Banesa ka këtë rënditje:
Salloni me kuzhinë,
Dy dhoma gjumi,
Koridor,
Banjo,
Wc,
Shpajz,
Ballkon.

 

Çmimi i diskutushem

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1386
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje
 • Dhomat 2
 • Banjo 2
 • Siperfaqja 89.6 m2
 • Koridore 1

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime