BANESË NË SHITJE MUHARREM FEJZA

Me marreveshje
Për shitje

1555

ID

Pershkrimi

Ofrohet banesa për shitje në Muharrem Fejza tek shkolla “Pavarsia” me sipërfaqe 109.54m2
Investitor “VG Contruction” banesa ndodhet në katin e 8-të me sipërfaqe 109.54m2.
Banesa posedonë dy ashensor dhe parking të mjaftueshëm,
Banesa kanë këtë renditje:
Salloni me kuzhinë,
Tre dhoma gjumi,
Koridor,
Banjo,
Wc,
Shpajz,
Ballkon,
Kontrata bëhët te noteri.

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1555
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime