BANESË NË SHITJE MUHARREM FEJZA

€1,020
Për shitje

1622

ID

Pershkrimi

Ofrohet banesa për shitje në rrugen Muharrem Fejza kompleksi “Mata Hill” ndërtues Pozhegu Brothers.
Banesa ka një siperfaqe 59.13m2 dhe ka këtë rënditje:
-Dhoma e dites,
-Kuzhinë,
-Një dhomë gjumi,
-Koridor,
-Banjo,
-Ballkon
Objekti përfundon në Qershor 2024.
Kontrata bëhet tek Noteri

Çmimi 1020euro për m2

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1622
 • Cmimi €1,020
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime