BANESË NË SHITJE MUHARREM FEJZA

Me marreveshje
Për shitje

1692

ID

Pershkrimi

Ofrohet banesa për shitje në Muharrem Fejza.
Objekti është projektuar në detale me sisteme akustike dhe termike.
Gjithashtu me materiale kualitative tek dyshemet, muret dhe tavanet.
Banesa ka një siperfaqe 72.6m2 dhe ka këtë rënditje:
-Dhoma e ditës,
-Kuzhina,
-Dy dhoma gjumi,
-Banjo,
-Wc,
-Terase,
-Depo.

Me fletë poseduese.

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1692
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime