BANESË NË SHITJE MUHARREM FEJZA

Me marreveshje
Për shitje

1438

ID

66.8 m2

Madhesia

Pershkrimi

Ofrohet banesa me sipërfaqe 66.8m2 ndodhet në katin 8-të në kompleksin #LEKA (Cima construction)
Ky kompleks ka ndërtim cilësore dhe modern,pozitë të mirë për banim,posedon qasje direkte ne rrugën “A”..
Kompleksi “LEKA” ka afër shkollen fillore “Pavarsia” dhe ambulancen e lagjes,po ashtu ka qasje edhe në rrugën “Muharrem Fejza”.
Banesa ka këtë rënditje:
Salloni me kuzhinë,
Nje dhomë gjumi,
Koridor,
Banjo-WC,
Shpajz.

 

Cmimi i diskutueshem

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1438
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje
 • Siperfaqja 66.8 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime