BANESË NË SHITJE MUHARREM FEJZA

Me marreveshje
Për shitje

1459

ID

92 m2

Madhesia

Pershkrimi

Ofrohet banesa për shitje në Muharrem Fejza
Banesa ndodhet në katin e 7-të ka një siperfaqe 92m2 dhe ka këtë rënditje:
Salloni me kuzhinë,
Dy dhoma të gjumit,
Koridor,
Terase,
Garazhë për makinë,
Banesa posedon flete poseduese

 

Qmimi i diskutueshem

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1459
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje
 • Siperfaqja 92 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime