BANESË NË SHITJE MUHARREM FEJZA

€64
Për shitje

1464

ID

66.8 m2

Madhesia

Pershkrimi

Ofrohet banesa për shitje në Muharrem Fejza me qmim të volitshëm
Ndertues Naki Trade
Banesa ka një siperfaqe 66,8m2 ndodhet në katin e 5-të dhe ka këtë renditje:
Salloni me kuzhinë,
Një dhomë gjumi,
Koridor,
Banjo,
Shpajz,
Ballkon,
Kontrata bëhet tek noteri.
Objekti është në përfundim e siper kryhet mbrenda 2 muajve.

Qmimi 64.000€

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1464
 • Cmimi €64
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje
 • Siperfaqja 66.8 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime