BANESË NË SHITJE MUHARREM FEJZA

Me marreveshje
Për shitje

1473

ID

65 m2

Madhesia

Pershkrimi

Ofrohet banesa në shitje në Muharrem Fejza afer Loriano Restaurant
Banesa ka një siperfaqe 65m2 ndodhet në katin e 4-të,ndërtues Valoni Company
Banesa ndodhet në rrugen Karem Lewton dhe ka këtë renditje:
Salloni me kuzhinë,
Një dhomë të gjumit,
Banjo,
Terase,
Depo,
Nxemja me Termokos
Kontrata me Avokat

 

Qmimi i diskutueshem

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1473
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje
 • Siperfaqja 65 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime