BANESË NË SHITJE MUHARREM FEJZA

Me marreveshje
Për shitje

1530

ID

Pershkrimi

 

Ofrohet për shitje banesa në Muharrem Fejza në Kompleksin “Ami Residence”
Objekti gjendet në përfundim të rruges Muharrem Fejza dhe fillimi i Rruges C dhe Rruges A ku ka qasje në tre rrugë kryesore.
Banesa ka një siperfaqe 82.64m2, objekti ku ndodhet banesa posedon dy ashensor dhe hapësirë parkingu të mjaftueshme për banorë.
Banesa ndodhet në katin e parë dhe ka këtë rënditje:
Qëndrimi ditor,
Kuzhinë dhe tryezari,
Koridor,
Dy dhoma gjumi,
Banjo,
Wc,
Ballkon,
Një depo,
Garazhdë
Kontrata bëhet tek noteri.

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1530
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime