BANESË NË SHITJE MUHARREM FEJZA

Me marreveshje
Për shitje

1361

ID

109.54 m2

Madhesia

Pershkrimi

Ofrohet për shitje banesa në Prishtinë në lagjen Muharrem Fejza afer shkolles Pavaresia.
Banesa ka 109.54m2 dhe ka këtë renditje:
Dhoma e dites me kuzhinë,
Tre dhoma gjumi,
Banjo,
Wc,
Ballkon,
Banesa është ndertim i ri dhe e gatshme për banim

Qmimi i diskutushem

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]
📞 048 81 10 01 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1361
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje
 • Siperfaqja 109.54 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime