BANESË NË SHITJE NË LAGJEN PRISHTINA E RE

Me marreveshje
Për shitje

1338

ID

101 m2

Madhesia

3

Dhomat e gjumit

1

Bathroom

Pershkrimi

Ofrohet banesa per shitje ne lagjen Prishtina e re.

Banesa ka nje siperfaqe prej 101m2 e ndare ne:

-Qendrimi ditor,

-kuzhina dhe tryezaria,

-tri dhoma gjumi,

-banjo, wc,

-ballkon.

Ndertues eshte kompania Nord Invest – kompleksi Premium.

Cmimi 950 euro per m2 Garazhe dhe depo 8000 euro

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 76 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1338
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje
 • Dhomat 1
 • Dhoma te gjumit 3
 • Banjo 1
 • Siperfaqja 101 m2
 • Koridore 1

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime