BANESË NË SHITJE NË QENDËR TË PRISHTINËS

Me marreveshje
Për shitje

1342

ID

97 m2

Madhesia

3

Dhomat e gjumit

1

Bathroom

Pershkrimi

Ofrohet banesa ne shitje në Qendër te Prishtines, më saktësisht tek Parku I Qytetit në Rrugen Rrustem Statovci me një lokacion shumë të përshtatshëm dhe lehtë të qasshëm.

Banesa ka gjithsej 97m2 sipërfaqe,orientohet Lindje – Perëndim,ngrohje qëndrore me rrymë dhe poashtu ka parking rrugor si dhe pamje  nga parku i qytetit.

Banesa ka këtë renditje:

1 Dhomë ndenje

3 Dhoma gjumi

1 Kuzhinë

1 Banjo

1 WC

2 Ballkona

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1342
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje
 • Dhomat 1
 • Dhoma te gjumit 3
 • Banjo 1
 • Siperfaqja 97 m2
 • Koridore 1

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime