BANESË NË SHITJE NË RRUGËN C

Me marreveshje
Me qira

1344

ID

66 m2

Madhesia

1

Bedroom

1

Bathroom

Pershkrimi

Ofrohet banesa për shitje e cila ndodhet ne rrugen C katin e 8. Banesa posedon një sipërfaqe prej 66.4m2 me një organizim dhe hapsirë shumë të përshtatshëm për jetesë.

Ndërtuesi është kompania “VALONI” kompani kjo e cila  fushëveprimin e ka të përqendruar në investime kapitale, e specializur për ndertim dhe projketim, me një cilësi dhe arkitekturë të përsosur.

Banesa posedon kete hapsirë dhe ndarje:

Qëndrimi ditorë,

Kuzhina dhe tryezaria,

Nje dhomë të gjumit,

Banjo,

Koridori,

Terasa,

Posedon dhe garazhd,

Ne qmim perfshihet edhe garazhda

Qmimi i diskutueshem

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 76 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

 

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1344
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Me qira
 • Dhomat 1
 • Dhoma te gjumit 1
 • Banjo 1
 • Siperfaqja 66 m2
 • Garazha 1
 • Koridore 1

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime