BANESË NË SHITJE PRISHTINA E RE

Me marreveshje
Për shitje

1528

ID

Pershkrimi

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe prej 44.7m2 tek Prishtina e re në kompleksin “Orient Kubz”.
Objekti ku ndodhet banesa posedon dy ashensor dhe hapësirë parkingu të mjaftueshme për banorë.
Lokacioni me çasje nga 4 rrugë të cilat e lidhin objektin me qytet,si dhe distanca vetem 2.2 km nga qendra e qytetit të Prishtinës e bëjnë banesën të volitshme për jetes.
Banesa ndodhet në katin e parë dhe ka këtë rënditje:
Dhoma e dites me kuzhinë,
Një dhomë gjumi,
Koridor,
Banjo,
Ballkon,
Kontrate te noteri.

Çmimi i diskutueshem

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1528
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime