BANESË NË SHITJE PRISHTINA E RE

Me marreveshje
Për shitje

1638

ID

Pershkrimi

 

Ofrohet banesa për shitje tek Prishtina e re në rrugën “Holger Petersen”, ndërtim i Condor SH.P.K., kompleksi “Dora”.
Banesa me sipërfaqe 84m² ndodhet te Prishtina e Re.
Kompleksi Dora ofron një komoditet të lartë dhe të veçantë në aspektin e rehatisë dhe qetësisë së familjes suaj.
Banesa është e renditur në këtë mënyrë:
Qëndrimin ditor bashkë me kuzhinë dhe tryezari,
Dy dhoma të gjumit,
Një banjo,
Një tualet,
Një ballkon.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Ka lokacion tejet të përshtatshëm, e pozicionuar në një zonë që ofron kushte të mira banimi, afër çdo shërbimi të nevojshëm për klientë.

Kontrata bëhet te Noteri.

Çmimi 1100euro për m2

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1638
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime