BANESË NË SHITJE PRIZREN

Me marreveshje
Për shitje

1586

ID

Pershkrimi

Ofrohet banesa për shitje tek Kompleksi” Prizren Premium” në Prizren.
Banesa ka një siperfaqe prej 61.8m2 dhe ndodhet në katin e ka këtë renditje:
-Dhoma e dites,
-Kuzhina,
-Një dhomë gjumi,
-Koridor,
-Banjo,
-Ballkon,
Banesa posedon fletën poseduse dhe përkthimi bëhet menjëherë

Çmimi 68000euro

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1586
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime